کد خبر: ۲
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۶
امسال بنر های تبریک سال تحصیلی جدید جهت نصب بر جلوی اتوبوسهای توسط کمیته روابط عمومی چاپ و تحویل سازمان اتوبوسرانی گردید
به گزارش سایت شهرداری  فرزین حاتمی کاکش مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری اهواز ضمن تبریک فرارسیدن اول مهر و بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی به تشریح فعالیتهای روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری اهواز در این ایام پرداخت و گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط این مدیریت ارائه داد.

وی با ذکر   فعالیتهای کمیته روابط عمومی در ستاد استقبال از مهر شهرداری اهواز گفت: فضاسازی شهری با 5 موضوع محوری پیام تبریک به مناسبت بازگشایی مدارس، حفظ پاکیزگی در سطح شهر،  توجه به فضای سبز، موضوعات ترافیکی و حقوق شهروندی از جمله فعالیتهای روابط عمومی همزمان با فرارسیدن ایام بازگشایی مدارس بود.

حاتمی کاکش همچنین عنوان کرد: امسال  بنر های تبریک سال تحصیلی جدید جهت نصب بر جلوی اتوبوسهای توسط کمیته روابط عمومی چاپ و تحویل سازمان اتوبوسرانی گردید.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل درادامه در خصوص فضاسازی به مناسبت اول مهر و تعداد بنرها و بیلبوردهای به کارگرفته شده در سطح شهر در این خصوص افزود: حدود 20 عدد بنر پرتابل، 9 عدد بیلبورد درسطح شهر و پلهای عابر پیاده، 200 عدد بنر در جلوی اتوبوسها و 5 عدد در پایانه ها با موضوع بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی توسط این مدیریت طراحی و نصب گردید.

ایشان در پایان ضمن تبریک فرارسیدن بهار علم و معرفت به جامعه فرهنگی و دانش آموزان گرامی اظهار امیدواری کرد: فعالیتهای شهرداری اهواز در آغاز سال تحصیلی فضای امن و آرام  و توام با نشاط و حرکت به سوی پیشرفت را برای آحاد شهروندان اهوازی بویژه دانش آموزان و دانشجویان، فراهم نماید.
نام:
ایمیل:
* نظر: